Taniej z okazji Nowego Roku! PIERŚCIONKI, KOLCZYKI -10% - KOD "NOWYROK10", POZOSTAŁE -3% - KOD "NOWYROK3"
Brak dostępu
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Coin Adam Bęś s.e. Opinie z ekomi.co.uk

Jeśli powiedziałeś „A”, to teraz czas na „B”, czyli złoty pierścionek zaręczynowy i obrączki

Jeśli powiedziałeś „A”, to teraz czas na „B”, czyli złoty pierścionek zaręczynowy i obrączki

Rodzące się i rozwijające uczucie, które splata silną więzią dwojga ludzi, wiąże się z sukcesywnym planowaniem wspólnego życia. Uwarunkowania kulturowe i powszechnie przyjęte w naszym społeczeństwie obyczaje – „wytyczają” konkretną ścieżkę dla większości kochających się ludzi. Pierwszym poważnym etapem formalizacji związku są zwykle zaręczyny, a naturalną konsekwencją kolejnego kroku jest ślub. Nieodłącznym elementem tych ważnych chwil i doniosłych wydarzeń w życiu każdego człowieka – jest biżuteria, a konkretnie pierścionek zaręczynowy oraz obrączki ślubne. Na co zwrócić uwagę oraz o czym warto pamiętać przy wyborze zaręczynowej i ślubnej biżuterii odwiedzając sklep jubilerski?

Pierścionek zaręczynowy – ponadczasowa klasyka czy wyszukana ekstrawagancja?

Klasycznym rozwiązaniem i symbolem oświadczyn – jest złoty pierścionek z brylantem, jednak dzisiejszy rynek biżuteryjny oferuje nam też mnóstwo innych propozycji dla uczczenia tej wyjątkowej chwili. Aby zapoznać się z możliwymi wariantami i modelami pierścionków na zaręczyny oraz poszukać idealnej inspiracji w tym zakresie, warto w pierwszej kolejności odwiedzić dobrze zaopatrzony internetowy sklep jubilerski.

Renomowany sklep jubilerski online z pewnością posiada dużą gamę pierścionków zaręczynowych, wśród których nie brakuje zarówno subtelnej i delikatnej biżuterii, jak też prawdziwie ekstrawaganckich wersji, np. inkrustowanych olbrzymią ilością drobnych kamieni, o wymyślnych wzorach oraz powierzchni umożliwiającej grawer. Oryginalne projekty pierścionków zaręczynowych, które cechują się wyszukaną formą – mają potencjał do wywołania u kobiety silnego pozytywnego wrażenia, nawet kiedy nie zostanie ona obdarowana symbolicznym diamentem.

Jaki pierścionek na zaręczyny wybrać?

Tradycyjnym wyborem jest pierścionek zaręczynowy z żółtego złota, ale coraz większym powodzeniem cieszy się także biżuteria z białego złota czy ze złota różowego albo modele łączące różne kolory tego szlachetnego kruszcu. Pierścionki z diamentami/brylantami to na pewno uniwersalne rozwiązanie, jednak można zdecydować się również na wybór biżuterii zaręczynowej z innymi kamieniami. Znając upodobania wybranki serca i/lub jej ulubioną barwę albo kolor oczu, skala możliwości wyboru znacznie się poszerza.

Warto prześledzić bogatą ofertę złotych pierścionków i naturalnych kamieni, jakie zdobią i nadają im charakteru, wyrazu oraz symbolicznego znaczenia. Naturalne kamienie, jakimi są inkrustowane/wysadzane pierścionki zaręczynowe – posiadają rozległą symbolikę i właściwości, z którymi należy się wcześniej zapoznać, aby wybór nie był dziełem przypadku. Równie ciekawą opcją, co ponadczasowe diamenty, może okazać się pierścionek z czarnymi brylantami. Każdą kobietę zniewoli też magia zieleni, jaką gwarantuje świetnie wykonany pierścionek ze szmaragdem. Dla podkreślenia wyjątkowej barwy oczu, można zdecydować się na urzekające blaskiem błękitne topazy lub pierścionki z szafirami. W innych przypadkach, to właśnie pierścionki na zaręczyny z rubinem lub z perłą – mogą okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Piękne obrączki ślubne – wybór ma znaczenie!

Istotnym elementem przedślubnej krzątaniny – jest wybór odpowiednich obrączek. W tym wypadku, w przeciwieństwie do kupna pierścionka zaręczynowego – o wyborze zazwyczaj decyduje już para. Decyzji o zakupie wymarzonych „krążków” nie ułatwia… olbrzymi wybór biżuterii ślubnej, bowiem ostatnio bardzo modne stały się też obrączki zdobione kamieniami (diamenty, cyrkonie), modele wielokolorowe oraz poddane różnym dodatkowym metodom/technologiom zdobniczym.

Obrączki ślubne to zwykle wybór na całe życie, więc warto prześledzić wszystkie propozycje jubilera w tym zakresie. Nie jest to łatwe, ponieważ każdy cieszący się uznaną marką sklep jubilerski – ma w swojej ofercie nawet 1000 wzorów obrączek dla przyszłych małżonków. Świetnym rozwiązaniem wydaje się np. skorzystanie z intuicyjnego konfiguratora, dzięki któremu – bez presji czasu i w zaciszu domowym – życiowi partnerzy mogą dokonać najlepszego wyboru. Po dokonaniu wyboru wzoru, obrączki ślubne można dowolnie spersonalizować, np. dodając kamienie, grawerkę lub zamawiając usługę rodowania.

Odpowiedz

*
**Nie opubliowany
*Adres strony z http://
*
Produkt poprawnie dodany do porównania