Znajdź produkt

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Konrad, dodano: 11 maja 2019 | 08:57
sklep internetowy: Abjubiler.pl
Wspaniałe wykonanie , szybka realizacja , polecam . Konrad .
Przeczytaj opinię
Nick: Joanna, dodano: 18 kwietnia 2019 | 07:46
sklep internetowy: Abjubiler.pl
Doskonały kontakt, szybka realizacja zamówienia, naszyjnik piękny- polecam! :)
Przeczytaj opinię
Nick: Przemek, dodano: 14 marca 2019 | 15:16
sklep internetowy: Abjubiler.pl
polecam, bransoletka bardzo szybko doszła po 3 dniach od zamówienia wykonanie ładne i ...
Przeczytaj opinię

Kolie

Kolia to rodzaj naszyjnika, który jest nieco bardziej elegancki i dostojny, niż cienki naszyjnik typu celebrytkaKolie wysadzane kamieniami są biżuterią często wybieraną przez panny młode oraz gości weselnych. w AB Jubiler znajdziesz kolie ślubne, które pięknie dopełnią stylizację. Wymagają szczególnej oprawy i okazji - noś je przede wszystkim ...

Kolia to rodzaj naszyjnika, który jest nieco bardziej elegancki i dostojny, niż cienki naszyjnik typu celebrytkaKolie wysadzane kamieniami są biżuterią często wybieraną przez panny młode oraz gości weselnych. w AB Jubiler znajdziesz kolie ślubne, które pięknie dopełnią stylizację. Wymagają szczególnej oprawy i okazji - noś je przede wszystkim do strojów wieczorowych i pamiętaj, że najbardziej efektownie prezentują się kolie ze złota lub srebra. 

Przepiękne wzory i kształty kolii dają masę rozwiązań stylizacyjnych. W zależności od wybranego wzoru, ucieszą zarówno młodą jak i dojrzałą kobietę. Podkreślą jej styl i charakter, dodadzą też pewności siebie. Ten elegancki dodatek ucieszy każdą fankę biżuterii. Będzie niezapomnianym prezentem. 

Więcej »
Produkt poprawnie dodany do porównania