Znajdź produkt

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Beata, dodano: 26 września 2019 | 20:38
sklep internetowy: Abjubiler.pl
Bardzo profesjonalna obsługa. Towar pierwsza klasa.
Przeczytaj opinię
Nick: Robert, dodano: 12 sierpnia 2019 | 09:13
sklep internetowy: Abjubiler.pl
Jak najbardziej polecam tego sprzedawcę. Produkt zgodny z zamówieniem, przepięknie ...
Przeczytaj opinię
Nick: Sławek, dodano: 25 czerwca 2019 | 08:16
sklep internetowy: Abjubiler.pl
Towar dobrej jakości, eleganckie wykonanie przy konkurencyjnej cenie. Serdecznie polecam.
Przeczytaj opinię

Kolie

Kolia to rodzaj naszyjnika, który jest nieco bardziej elegancki i dostojny, niż cienki naszyjnik typu celebrytkaKolie wysadzane kamieniami są biżuterią często wybieraną przez panny młode oraz gości weselnych. w AB Jubiler znajdziesz kolie ślubne, które pięknie dopełnią stylizację. Wymagają szczególnej oprawy i okazji - noś je przede wszystkim ...

Kolia to rodzaj naszyjnika, który jest nieco bardziej elegancki i dostojny, niż cienki naszyjnik typu celebrytkaKolie wysadzane kamieniami są biżuterią często wybieraną przez panny młode oraz gości weselnych. w AB Jubiler znajdziesz kolie ślubne, które pięknie dopełnią stylizację. Wymagają szczególnej oprawy i okazji - noś je przede wszystkim do strojów wieczorowych i pamiętaj, że najbardziej efektownie prezentują się kolie ze złota lub srebra. 

Przepiękne wzory i kształty kolii dają masę rozwiązań stylizacyjnych. W zależności od wybranego wzoru, ucieszą zarówno młodą jak i dojrzałą kobietę. Podkreślą jej styl i charakter, dodadzą też pewności siebie. Ten elegancki dodatek ucieszy każdą fankę biżuterii. Będzie niezapomnianym prezentem. 

Więcej »
Produkt poprawnie dodany do porównania