Taniej z okazji Nowego Roku! PIERŚCIONKI, KOLCZYKI -10% - KOD "NOWYROK10", POZOSTAŁE -3% - KOD "NOWYROK3"
Brak dostępu
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Coin Adam Bęś s.e. Opinie z ekomi.co.uk

Obrączki ślubne trendy 2021

Obrączki ślubne trendy 2021

Obrączki ślubne trendy 2021

Mistrzowie złotnictwa zaskakują kształtami, odcieniami, połączeniami materiałów oraz zdobieniami. Klasyczne obrączki delikatnie zaokrąglone na zewnątrz i uwypuklone wewnątrz wykonane z żółtego złota mają dużą konkurencję. Przedstawiamy najnowsze trendy – najmodniejsze obrączki ślubne w sezonie 2018.

Proste czy wyszukane?

Obrączki przestały być prostym dodatkiem, który miał symbolizować miłość i wierność, ale nie zaskakiwać wzornictwem. Złotnicy obecnie stawiają na polot i inwencję, co pozwala każdej Młodej Parze dopasować biżuterię do własnego stylu i gustu. Złote krążki zyskują nowe odcienie, zwracają uwagę kształtami oraz zdobieniami z kamieni szlachetnych.

Fantazja jest trendy, czyli obrączki mieszane

Czasy, kiedy to w kolekcjach biżuterii ślubnej niepodzielnie królowało klasyczne złoto o błyszczącym jasnożółtym odcieniu dawno już przeminęły. W propozycjach najlepszych firm jubilerskich pojawiają się obrączki mieszane. W kolekcjach na 2018 rok proponowanych przez najbardziej znane na rynku marki można dostrzec wiele wielokolorowych obrączek. Pary Młode mogą wybrać połączenia żółtego złota ze złotem białym, różowym. Często złoto łączone jest także z tańszym srebrem.

Wyznajcie sobie uczucia na obrączce – biżuteria ślubna z grawerem

Kolejnym wzorem, który ma szansę stać się przebojem 2018 roku są obrączki z grawerem. Na wewnętrznej stronie obrączek pojawiają się imiona małżonków, serca, fragmenty ulubionych piosenek, cytaty z wierszy, łacińskie sentencje, zabawne napisy, symbole. Kolejnym trendem jest umieszczenie odcisku palca małżonków, wewnątrz lub na zewnętrz obrączki.

Obrączki zdobione kamieniami

W kolekcjach biżuterii ślubnej proponowanych w 2018 roku dużo miejsca zajmują także obrączki ze złota (białego, żółtego), platyny i tytanu zdobione kamieniami. Takie dekoracje najczęściej trafiają na obrączki dla Pań Młodych. Kobiety ceniące sobie kamienie szlachetne mogą wybrać krążek z rubinami, szafirami lub diamentami. Dla osób, które poszukują tańszego rozwiązania, zaprojektowano wiele pięknych obrączek zdobionych cyrkoniami.

Obrączki z palladu

Mistrzowie złotnictwa proponują również obrączki z palladu. Ma on srebrzysto-biały odcień, pięknie się błyszczy i doskonale imituje droższą platynę. Palladowe obrączki proponowane na 2018 rok są zdobione brylancikami lub cyrkoniami.

Klasyka nadal jest modna

Wśród propozycji na sezon 2021 nie zabrakło szerokiej gamy klasycznych obrączek z żółtego i białego złota. Dostępne są wzory półokrągłe oraz płaskie z polerowanego materiału.

Ponadczasowym hitem pozostają także obrączki soczewkowe z delikatnym zaokrągleniem na zewnątrz.

Produkt poprawnie dodany do porównania